Krátkodobé půjčky

Krátkodobé půjčky jsou většinou úvěry, které si půjčíte a splatíte do jednoho měsíce. Jejich standardní délka tak je 30 dní a nejčastěji jsou využívány jako půjčky menších finančních částek, většinou do 10 000 Kč, ale samozřejmě se najdou také výjimky. Mnoho lidí využívá krátkodobé půjčky jako půjčky před výplatou, které jim pomohou zaplatit důležité účty, uživit rodiny a podobně a následně je splatí z výplaty.

Vyplňte On-line žádost
Částka:
1,000 Kč
200,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
Jak to funguje?
  • 1 Vyplňte formulář Vyplnění formuláře je jednoduché a zabere Vám maximálně několik minut.
  • 2 Vyřízeno obratem Po vyplnění formuláře a zaslání podkladů začne schvalovací proces půjčky.
  • 3 Vyplacení peněz Vyplacení peněz proběhne po schválení žádosti.
Dnes jsme vyřídili již
337
klientů Chci také požádat o půjčku

Krátkodobé půjčky

Právě půjčka do výplaty jako nejčastější forma krátkodobé půjčky je stále oblíbenější – ostatně se není čemu divit, protože jen málo půjček je tak bezpečných a výhodných. Jelikož se jedná o malé částky obvykle do 5 000 Kč, nehrozí téměř žádné riziko, že byste půjčku v budoucnu nedokázali splatit, stejně tak nejsou ani zvláště vysoké úroky, takže nepřeplatíte více než maximálně pár stovek korun, což ale hravě zaplatíte při další výplatě.

Mezi krátkodobé půjčky se řadí například půjčka do výplaty – půjčte si od odborníků

Už jste slyšeli o tom, že si můžete půjčit od nás? Jsme velmi oblíbeným poskytovatelem nebankovních krátkodobých půjček. Žádné skryté poplatky, spousta výhod a první půjčka zdarma! Stačí jen vyplnit online žádost o půjčku a máte peníze ihned na účtu.

Na krátkodobé půjčky nejen do výplaty se specializujeme i my. Půjčte si od nás, od odborníků – nabízíme vám mnoho benefitů, které k půjčce dostanete, naše krátkodobé půjčky jsou jedny z nejoblíbenějších a nejvýhodnějších. Umožňujeme vám posunout si splátky nebo je úplně snížit, pokud se dostanete do nepříznivé finanční situace, stejně tak ale můžete půjčku splatit dříve, než je termín splatnosti.

Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému z vás. Na základě toho také žádosti posuzujeme, nehodnotíme vás podle bonity jako banky, ale snažíme se každému z vás připravit půjčku na míru tak, aby vám byla přínosná a pomohla vám vyřešit současnou situaci – ať už chcete zaplatit účty nebo rodinnou dovolenou. Nevadí nám zápis v registru dlužníků ani exekuce, krátkodobé půjčky máme připraveny opravdu pro každého.

Naše půjčky bez Solusu si oblíbíte, nekontrolujeme registry dlužníků, s námi dostane půjčku skutečně skoro každý.

Až čtvrtina Čechů nevychází s penězi do výplaty

Věděli jste, že pokud opakovaně využíváte krátkodobé půjčky do výplaty, zdaleka nejste jediní? Podle průzkumů se ukazuje, že do výplaty se svými penězi nevychází až čtvrtina Čechů a velká část z nich si právě vypomáhá krátkodobým úvěrem online. Právě to, že si mohou půjčku sjednat z pohodlí domova a zároveň mají peníze ihned na účtu, jsou jedny z největších lákadel. Pak jen záleží, od jakého poskytovatele krátkodobých půjček úvěr získají.

Rychlá krátkodobá půjčka je doménou spíše nebankovních poskytovatelů půjček, protože pro banky je taková forma půjčky značně nevýhodná, a hlavně málo výnosná. To však není na škodu, už dávno totiž neplatí, že vám banka nabídne lepší a výhodnější podmínky úvěru. Naopak, dnešní nebankovní půjčky jsou mnohem výhodnější, získat je můžete běžně i se zápisem v registru dlužníků, ale i v exekuci, nebo pokud jste nezaměstnaní – to je u bankovních úvěrů nereálné.

Rychlá nebankovní půjčka, většinou na 30 dní, vám tak může být velmi přínosná, pokud přijdete o zaměstnání a potřebujete nějakou finanční rezervu. Nicméně účel takové půjčky není nijak omezený, využít ji můžete prakticky na cokoli, to je samozřejmě jen vaše věc. Nemusíte nám dokládat, k čemu peníze potřebujete. Stejně tak nemusíte dokládat potvrzení o příjmu, výpisy z registrů a další zbytečnosti. U nás si půjčí skutečně každý, výjimkou nejsou ani půjčky pro důchodce. Naopak byste se možná až divili, jaká část důchodců využívá krátkodobé půjčky, je to podobné jako v případě půjček před výplatou – zkrátka se často z důchodu pohodlně vyžít nedá.

Reference našich klientů
Nebankovní půjčka Bingo
email
Přednosti nebankovní půjčky
  • Přednosti nebankovní půjčkyKrátkodobé i dlouhodobé půjčky
  • Přednosti nebankovní půjčkyVýplaty peněz na účet nebo v hotovosti na ruku
  • Přednosti nebankovní půjčkyRychlé vyřízení a výplata peněz
  • Přednosti nebankovní půjčkyPřiznání půjčky bez registru – záznam nemusí být překážkou
  • Přednosti nebankovní půjčkyPůjčky i bez nutnosti dokládat papírové potvrzení o příjmu
  • Přednosti nebankovní půjčkyPůjčky pro každého a na cokoli

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.