První půjčka zdarma

Možná znáte situaci, když vám přijde malá výplata a nabourá vám to celý rozpočet. Najednou chybí peníze na běžné platby, nemůžete si koupit nové oblečení nebo uhradit roční vyúčtování za energie. Taková situace dokáže pořádně rozzlobit a vytvořit vrásky na čele.

Nebankovní půjčka bingo
Částka:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
Jak to funguje?
  • 1 Vyplňte formulář Vyplnění formuláře je jednoduché a zabere Vám maximálně několik minut.
  • 2 Schvalujeme obratem Po vyplnění formuláře počkejte na výsledek. Následně Vás bude kontaktovat náš odborný pracovník.
  • 3 Vyplácíme peníze Ihned po schválení Vám bez zbytečných odkladů vyplatíme peníze.
Dnes jsme půjčili již
337
klientům Chci také požádat o půjčku

První půjčka zdarma

I když třeba nejste milovníky půjček, tak není každá půjčka závazkem na několik let. Při jejich výběru je důležité zvážit, kolik přesně potřebujete a jak dlouho jste ochotni splácet. V případě, že potřebujete jen pár tisíc do další výplaty a nechcete dluh na několik let, tak si stačí vzít půjčku třeba s dobou splatnosti 1 měsíc.A ještě můžete získat výhodu, která si říká půjčka první zdarma.

Jedná se o nebankovní produkt, který je založený na principu krátkodobé půjčky. První zdarma není žádný obchodní trik, ale opravdová nabídka, při které nebudete hradit žádné úroky ani poplatky. Tedy v případě, že si od dané společnosti tento druh půjčky berete poprvé.Má to však podmínku, a sice dodržet termín splatnosti. Obvykle tedy úhrada do 30 dnů, záleží na nastavení podmínek jednotlivých společností. Bezúročné období může být nastavené i na kratší dobu splacení.

U těchto půjček však nečekejte žádné horentní částky. Minimálně to bývá 1 tisíc korun a maximálně 5 tisíc, některé společnosti nabízejí i víc, ale tam je důležité zvážit, za jakých podmínek. Abyste mohli využít bezúročné období, tak obvykle jde o dobu splatnosti do 30 dnů. V případě, že si půjčíte 10 tisíc, tak již jde o vyšší částku, kterou není hračka do měsíce vrátit.U takto řešených půjček je výhodou také to, že si vše dokážete vyřídit z pohodlí domova a již třeba v ten den můžete mít peníze na účtu. Pro některé společnosti není důležitý ani registr dlužníků nebo to, že jste třeba v důchodu nebo na mateřské. Dostupnost je tím pádem dost vysoká, jako i míra schválení.

Reference našich klientů
Nebankovní půjčka Bingo
email
Přednosti půjčky Bingo
  • Přednosti půjčky BingoKrátkodobé i dlouhodobé půjčky
  • Přednosti půjčky BingoVýplaty peněz na účet nebo v hotovosti na ruku
  • Přednosti půjčky BingoPosouzení ihned a rychlá výplata částky
  • Přednosti půjčky BingoPřiznání půjčky bez registru – záznam není překážkou
  • Přednosti půjčky BingoMikropůjčky půjčky i bez dokládání příjmů
  • Přednosti půjčky BingoPůjčky pro každého a na cokoli

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.