První půjčka zdarma

Možná znáte situaci, když vám přijde malá výplata a nabourá vám to celý rozpočet. Najednou chybí peníze na běžné platby, nemůžete si koupit nové oblečení nebo uhradit roční vyúčtování za energie. Taková situace dokáže pořádně rozzlobit a vytvořit vrásky na čele.

Vyplňte On-line žádost
Částka:
1,000 Kč
200,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
Jak to funguje?
  • 1 Vyplňte formulář Vyplnění formuláře je jednoduché a zabere Vám maximálně několik minut.
  • 2 Vyřízeno obratem Po vyplnění formuláře a zaslání podkladů začne schvalovací proces půjčky.
  • 3 Vyplacení peněz Vyplacení peněz proběhne po schválení žádosti.
Dnes jsme vyřídili již
337
klientů Chci také požádat o půjčku

První půjčka zdarma

I když třeba nejste milovníky půjček, tak není každá půjčka závazkem na několik let. Při jejich výběru je důležité zvážit, kolik přesně potřebujete a jak dlouho jste ochotni splácet. V případě, že potřebujete jen pár tisíc do další výplaty a nechcete dluh na několik let, tak si stačí vzít půjčku třeba s dobou splatnosti 1 měsíc.A ještě můžete získat výhodu, která si říká půjčka první zdarma.

Jedná se o nebankovní produkt, který je založený na principu krátkodobé půjčky. První zdarma není žádný obchodní trik, ale opravdová nabídka, při které nebudete hradit žádné úroky ani poplatky. Tedy v případě, že si od dané společnosti tento druh půjčky berete poprvé.Má to však podmínku, a sice dodržet termín splatnosti. Obvykle tedy úhrada do 30 dnů, záleží na nastavení podmínek jednotlivých společností. Bezúročné období může být nastavené i na kratší dobu splacení.

U těchto půjček však nečekejte žádné horentní částky. Minimálně to bývá 1 tisíc korun a maximálně 5 tisíc, některé společnosti nabízejí i víc, ale tam je důležité zvážit, za jakých podmínek. Abyste mohli využít bezúročné období, tak obvykle jde o dobu splatnosti do 30 dnů. V případě, že si půjčíte 10 tisíc, tak již jde o vyšší částku, kterou není hračka do měsíce vrátit.U takto řešených půjček je výhodou také to, že si vše dokážete vyřídit z pohodlí domova a již třeba v ten den můžete mít peníze na účtu. Pro některé společnosti není důležitý ani registr dlužníků nebo to, že jste třeba v důchodu nebo na mateřské. Dostupnost je tím pádem dost vysoká, jako i míra schválení.

Reference našich klientů
Nebankovní půjčka Bingo
email
Přednosti nebankovní půjčky
  • Přednosti nebankovní půjčkyKrátkodobé i dlouhodobé půjčky
  • Přednosti nebankovní půjčkyVýplaty peněz na účet nebo v hotovosti na ruku
  • Přednosti nebankovní půjčkyRychlé vyřízení a výplata peněz
  • Přednosti nebankovní půjčkyPřiznání půjčky bez registru – záznam nemusí být překážkou
  • Přednosti nebankovní půjčkyPůjčky i bez nutnosti dokládat papírové potvrzení o příjmu
  • Přednosti nebankovní půjčkyPůjčky pro každého a na cokoli

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.