Malé půjčky

Malé půjčky jsou velmi oblíbenou možností všech, kteří nevychází do výplaty, ale často je využívají také důchodci nebo například i studenti. Většinou se jedná o nebankovní půjčky velmi malé částky, nejčastěji do 5 000 Kč, ale není výjimkou, že si dotyčný půjčí například jen 1 000 Kč, což bývá minimální výše půjčky. Malé půjčky jsou vypláceny ihned na účet, je možné je vyřídit pohodlně online nebo pomocí SMS.

Nebankovní půjčka bingo
Částka:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
Jak to funguje?
  • 1 Vyplňte formulář Vyplnění formuláře je jednoduché a zabere Vám maximálně několik minut.
  • 2 Schvalujeme obratem Po vyplnění formuláře počkejte na výsledek. Následně Vás bude kontaktovat náš odborný pracovník.
  • 3 Vyplácíme peníze Ihned po schválení Vám bez zbytečných odkladů vyplatíme peníze.
Dnes jsme půjčili již
337
klientům Chci také požádat o půjčku

Malé půjčky

Malá půjčka je velmi specifická, například bankovní instituce je vůbec nenabízí, protože z hlediska výnosu se často nevyplatí, konec konců, příliš se nevidí ani u většiny nebankovních poskytovatelů půjček. Můžete však využít jedinečné šance půjčit si malou krátkodobou půjčku u nás. Na podobné půjčky jsme specialisté a máte u nás záruku, že si půjčíte opravdu bezpečně, bez skrytých poplatků a dalších zbytečných komplikací.

 

Malé půjčky vám pomohou zaplatit nejnutnější účty – s námi máte záruku bezpečné půjčky

 

Stačí vyplnit online formulář a peníze můžete mít na účtu ještě dnes. Získat malou půjčku je velmi jednoduché, snad nejjednodušší možnost, jak rychle získat peníze, tato krátkodobá půjčka je určena opravdu všem. Pokud je váš zaměstnavatel nespolehlivý a ještě vám neposlal výplatu, půjčte si na několik dní od nás. Nabízíme vám výhodné půjčky online, za které se ve 21. století nemusíme stydět.

 

My vás nebereme jako dlužníky, naopak se snažíme, aby se každý, kdo si od nás půjčí peníze, cítil jako náš klient a byl s našimi službami spokojen. To je důvod, proč nenabízíme jen obyčejné nebankovní půjčky, ale snažíme se vždy nabídnout i něco navíc. Výhodou naší krátkodobé malé půjčky je, že nemusíte řešit žádné skryté poplatky, stejně tak se nic nestane, pokud nebudete moci splácet, jsme připraveni vám splátky oddálit nebo snížit. Ale stejně tak není problém celý úvěr splatit předčasně.

Nebankovní půjčky na účet vyplácíme denně. Nenechte se zbytečně zdržovat a jednejte rychle, s námi můžete mít peníze ještě dnes.

 

Malá půjčka do výplaty bez registru, ale i do důchodu

 

Malé půjčky ihned na účet jsou nejčastějším řešením mnoha důchodců, kterým nestačí jejich měsíční důchodový příjem. Protože se jedná o malé půjčky, kdy si klienti půjčují jen malé částky, nevyžadujeme žádné doložení příjmu, doklad o zaměstnání, ověření v registrech dlužníků a podobně. Nemáme problém půjčit malé půjčky ještě dnes opravdu všem – nezaměstnaným, studentům i důchodcům.

 

Podle našich statistik nemá se splacením krátkodobé půjčky problém téměř nikdo – a pokud ano, po krátkém odložení nebo snížení splátky je nakonec splatí téměř všichni. Krátkodobá půjčka je tak spíše jakousi jistotou, rychlými penězi, které můžete mít na účtu do pár minut a nemusíte se bát, že byste je následně neměli z čeho splatit. Navíc je to často lepší řešení, než si půjčovat od rodiny. Svou špatnou finanční situaci nemusíte veřejně přiznávat, raději využijte naší diskrétní půjčky.

 

Malá půjčka je vyplacena přímo na účet žadatele, ale výjimkou nejsou ani výplaty částky přímo na ruku, tedy v hotovosti. Právě takových nebankovních půjček na ruku využívají často lidé, kteří mají z nějakého důvodu odstavený účet – nejčastěji je to z důvodu exekuce a nemají tak jinou šanci, jak se k penězům jednoduše dostat. A věřte, že i zanedbatelná částka, například 5 000 Kč může odvrátit nepříjemnou exekuci, případně ji minimálně oddálit.

 

Malé a krátkodobé půjčky jsou určeny všem a na cokoli. Nemusíte nám odůvodnit, k čemu peníze potřebujete, ctíme diskrétnost a soukromí každého klienta. Jednoduše si online zažádáte o půjčku a ještě dnes můžete s penězi libovolně naložit. Celou částku pak jednoduše splatíte, jakmile vám přijde výplata nebo budete mít dostatek peněz, případně si půjčku můžete rozložit i do splátek. Jen těžko byste hledali jednodušší a bezpečnější formu malého úvěru.

Reference našich klientů
Nebankovní půjčka Bingo
email
Přednosti půjčky Bingo
  • Přednosti půjčky BingoKrátkodobé i dlouhodobé půjčky
  • Přednosti půjčky BingoVýplaty peněz na účet nebo v hotovosti na ruku
  • Přednosti půjčky BingoPosouzení ihned a rychlá výplata částky
  • Přednosti půjčky BingoPřiznání půjčky bez registru – záznam není překážkou
  • Přednosti půjčky BingoMikropůjčky půjčky i bez dokládání příjmů
  • Přednosti půjčky BingoPůjčky pro každého a na cokoli

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.