Malé půjčky

Malé půjčky jsou velmi oblíbenou možností všech, kteří nevychází do výplaty, ale často je využívají také důchodci nebo například i studenti. Většinou se jedná o nebankovní půjčky velmi malé částky, nejčastěji do 5 000 Kč, ale není výjimkou, že si dotyčný půjčí například jen 1 000 Kč, což bývá minimální výše půjčky. Malé půjčky jsou vypláceny ihned na účet, je možné je vyřídit pohodlně online nebo pomocí SMS.

Vyplňte On-line žádost
Částka:
1,000 Kč
200,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
Jak to funguje?
  • 1 Vyplňte formulář Vyplnění formuláře je jednoduché a zabere Vám maximálně několik minut.
  • 2 Vyřízeno obratem Po vyplnění formuláře a zaslání podkladů začne schvalovací proces půjčky.
  • 3 Vyplacení peněz Vyplacení peněz proběhne po schválení žádosti.
Dnes jsme vyřídili již
337
klientů Chci také požádat o půjčku

Malé půjčky

Malá půjčka je velmi specifická, například bankovní instituce je vůbec nenabízí, protože z hlediska výnosu se často nevyplatí, konec konců, příliš se nevidí ani u většiny nebankovních poskytovatelů půjček. Můžete však využít jedinečné šance půjčit si malou krátkodobou půjčku u nás. Na podobné půjčky jsme specialisté a máte u nás záruku, že si půjčíte opravdu bezpečně, bez skrytých poplatků a dalších zbytečných komplikací.

Malé půjčky vám pomohou zaplatit nejnutnější účty – s námi máte záruku bezpečné půjčky

Stačí vyplnit online formulář a peníze můžete mít na účtu ještě dnes. Získat malou půjčku je velmi jednoduché, snad nejjednodušší možnost, jak rychle získat peníze, tato krátkodobá půjčka je určena opravdu všem. Pokud je váš zaměstnavatel nespolehlivý a ještě vám neposlal výplatu, půjčte si na několik dní od nás. Nabízíme vám výhodné půjčky online, za které se ve 21. století nemusíme stydět.

My vás nebereme jako dlužníky, naopak se snažíme, aby se každý, kdo si od nás půjčí peníze, cítil jako náš klient a byl s našimi službami spokojen. To je důvod, proč nenabízíme jen obyčejné nebankovní půjčky, ale snažíme se vždy nabídnout i něco navíc. Výhodou naší krátkodobé malé půjčky je, že nemusíte řešit žádné skryté poplatky, stejně tak se nic nestane, pokud nebudete moci splácet, jsme připraveni vám splátky oddálit nebo snížit. Ale stejně tak není problém celý úvěr splatit předčasně.

Nebankovní půjčky na účet vyplácíme denně. Nenechte se zbytečně zdržovat a jednejte rychle, s námi můžete mít peníze ještě dnes.

Malá půjčka do výplaty bez registru, ale i do důchodu

Malé půjčky ihned na účet jsou nejčastějším řešením mnoha důchodců, kterým nestačí jejich měsíční důchodový příjem. Protože se jedná o malé půjčky, kdy si klienti půjčují jen malé částky, nevyžadujeme žádné doložení příjmu, doklad o zaměstnání, ověření v registrech dlužníků a podobně. Nemáme problém půjčit malé půjčky ještě dnes opravdu všem – nezaměstnaným, studentům i důchodcům.

Podle našich statistik nemá se splacením krátkodobé půjčky problém téměř nikdo – a pokud ano, po krátkém odložení nebo snížení splátky je nakonec splatí téměř všichni. Krátkodobá půjčka je tak spíše jakousi jistotou, rychlými penězi, které můžete mít na účtu do pár minut a nemusíte se bát, že byste je následně neměli z čeho splatit. Navíc je to často lepší řešení, než si půjčovat od rodiny. Svou špatnou finanční situaci nemusíte veřejně přiznávat, raději využijte naší diskrétní půjčky.

Malá půjčka je vyplacena přímo na účet žadatele, ale výjimkou nejsou ani výplaty částky přímo na ruku, tedy v hotovosti. Právě takových nebankovních půjček na ruku využívají často lidé, kteří mají z nějakého důvodu odstavený účet – nejčastěji je to z důvodu exekuce a nemají tak jinou šanci, jak se k penězům jednoduše dostat. A věřte, že i zanedbatelná částka, například 5 000 Kč může odvrátit nepříjemnou exekuci, případně ji minimálně oddálit.

Malé a krátkodobé půjčky jsou určeny všem a na cokoli. Nemusíte nám odůvodnit, k čemu peníze potřebujete, ctíme diskrétnost a soukromí každého klienta. Jednoduše si online zažádáte o půjčku a ještě dnes můžete s penězi libovolně naložit. Celou částku pak jednoduše splatíte, jakmile vám přijde výplata nebo budete mít dostatek peněz, případně si půjčku můžete rozložit i do splátek. Jen těžko byste hledali jednodušší a bezpečnější formu malého úvěru.

Reference našich klientů
Nebankovní půjčka Bingo
email
Přednosti nebankovní půjčky
  • Přednosti nebankovní půjčkyKrátkodobé i dlouhodobé půjčky
  • Přednosti nebankovní půjčkyVýplaty peněz na účet nebo v hotovosti na ruku
  • Přednosti nebankovní půjčkyRychlé vyřízení a výplata peněz
  • Přednosti nebankovní půjčkyPřiznání půjčky bez registru – záznam nemusí být překážkou
  • Přednosti nebankovní půjčkyPůjčky i bez nutnosti dokládat papírové potvrzení o příjmu
  • Přednosti nebankovní půjčkyPůjčky pro každého a na cokoli

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.