Rychlá půjčka na občanku

Chcete získat půjčku rychle, snadno a bez komplikací? K vyřízení půjčky Bingo Vám stačí občanský průkaz. Není nutné nikam chodit, ani prokazovat příjmy. Půjčku na OP si u nás vyřídíte do několika minut online z pohodlí domova. Ihned po schválení Vám budou vyplaceny peníze na bankovní účet nebo v hotovosti.

Nebankovní půjčka bingo
Částka:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
Jak to funguje?
  • 1 Vyplňte formulář Vyplnění formuláře je jednoduché a zabere Vám maximálně několik minut.
  • 2 Schvalujeme obratem Po vyplnění formuláře počkejte na výsledek. Následně Vás bude kontaktovat náš odborný pracovník.
  • 3 Vyplácíme peníze Ihned po schválení Vám bez zbytečných odkladů vyplatíme peníze.
Dnes jsme půjčili již
337
klientům Chci také požádat o půjčku

Rychlá půjčka na občanku

Přišel nenadálý výdaj, kleklo Vám auto, potřebujete novou lednici nebo Vám zkrátka jen chybí pár tisíc do výplaty? Půjčka na občanku Vám pomůže podobnou situaci rychle vyřešit a můžete ji využít opravdu na cokoliv, třeba i na vysněnou dovolenou. U nebankovní půjčky na OP jsme zkrátili zdlouhavou administrativu na minimum, a tak je vyřízení půjčky velmi rychlé, bez nutnosti připravovat množství podkladů.

 

Půjčka na OP bez nutnosti dokládání příjmů

Nemusíte dokládat svůj příjem a nebudeme požadovat ani výpis z bankovního účtu nebo potvrzení o bezdlužnosti či jiné dokumenty. Velkou předností nebankovní půjčky na OP je, že na ni dosáhnou i méně bonitní klienti, kteří nesplní přísné podmínky bankovních institucí. Nebudeme Vás lustrovat a posuzovat, ani se ptát, na co peníze potřebujete, půjčka na OP je totiž bezúčelová.

 

Můžete si půjčit 1 000 až 100 000 Kč a to se splátkovým kalendářem až na 84 měsíců. Stačí vyplnit online formulář, který požaduje pouze základní informace o Vás a o půjčce. Po odeslání je Vaše nezávazná žádost ihned zpracována a posouzena. Následně Vás kontaktuje náš odborný pracovník a dořeší s Vámi podrobnosti a způsob proplacení. Vyřešte svojí situaci, vezměte budoucnost do vlastních rukou a požádejte o půjčku ještě dnes.

 

Proč půjčka Bingo na OP

√ Ke sjednání stačí občanský průkaz

√ Bez nahlížení do registru

√ Bez dokládání příjmů

√ Bez skrytých poplatků

√ Vyřízení ihned a rychlá výplata peněz

√ Výše půjčky od 1 000  Kč až do 100 000 Kč

Reference našich klientů
Nebankovní půjčka Bingo
email
Přednosti půjčky Bingo
  • Přednosti půjčky BingoKrátkodobé i dlouhodobé půjčky
  • Přednosti půjčky BingoVýplaty peněz na účet nebo v hotovosti na ruku
  • Přednosti půjčky BingoPosouzení ihned a rychlá výplata částky
  • Přednosti půjčky BingoPřiznání půjčky bez registru – záznam není překážkou
  • Přednosti půjčky BingoMikropůjčky půjčky i bez dokládání příjmů
  • Přednosti půjčky BingoPůjčky pro každého a na cokoli

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.