Rychlá půjčka na občanku

Chcete získat půjčku rychle, snadno a bez komplikací? K vyřízení půjčky Bingo Vám stačí občanský průkaz. Není nutné nikam chodit, ani prokazovat příjmy. Půjčku na OP si u nás vyřídíte do několika minut online z pohodlí domova. Ihned po schválení Vám budou vyplaceny peníze na bankovní účet nebo v hotovosti.

Vyplňte On-line žádost
Částka:
1,000 Kč
200,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
Jak to funguje?
  • 1 Vyplňte formulář Vyplnění formuláře je jednoduché a zabere Vám maximálně několik minut.
  • 2 Vyřízeno obratem Po vyplnění formuláře a zaslání podkladů začne schvalovací proces půjčky.
  • 3 Vyplacení peněz Vyplacení peněz proběhne po schválení žádosti.
Dnes jsme vyřídili již
337
klientů Chci také požádat o půjčku

Rychlá půjčka na občanku

Přišel nenadálý výdaj, kleklo Vám auto, potřebujete novou lednici nebo Vám zkrátka jen chybí pár tisíc do výplaty? Půjčka na občanku Vám pomůže podobnou situaci rychle vyřešit a můžete ji využít opravdu na cokoliv, třeba i na vysněnou dovolenou. U nebankovní půjčky na OP jsme zkrátili zdlouhavou administrativu na minimum, a tak je vyřízení půjčky velmi rychlé, bez nutnosti připravovat množství podkladů.

Půjčka na OP bez nutnosti dokládání příjmů

Nemusíte dokládat svůj příjem a nebudeme požadovat ani výpis z bankovního účtu nebo potvrzení o bezdlužnosti či jiné dokumenty. Velkou předností nebankovní půjčky na OP je, že na ni dosáhnou i méně bonitní klienti, kteří nesplní přísné podmínky bankovních institucí. Nebudeme Vás lustrovat a posuzovat, ani se ptát, na co peníze potřebujete, půjčka na OP je totiž bezúčelová.

Můžete si půjčit 1 000 až 100 000 Kč a to se splátkovým kalendářem až na 84 měsíců. Stačí vyplnit online formulář, který požaduje pouze základní informace o Vás a o půjčce. Po odeslání je Vaše nezávazná žádost ihned zpracována a posouzena. Následně Vás kontaktuje náš odborný pracovník a dořeší s Vámi podrobnosti a způsob proplacení. Vyřešte svojí situaci, vezměte budoucnost do vlastních rukou a požádejte o půjčku ještě dnes.

Proč půjčka Bingo na OP

√ Ke sjednání stačí občanský průkaz

√ Bez nahlížení do registru

√ Bez dokládání příjmů

√ Bez skrytých poplatků

√ Vyřízení ihned a rychlá výplata peněz

√ Výše půjčky od 1 000 Kč až do 100 000 Kč

Reference našich klientů
Nebankovní půjčka Bingo
email
Přednosti nebankovní půjčky
  • Přednosti nebankovní půjčkyKrátkodobé i dlouhodobé půjčky
  • Přednosti nebankovní půjčkyVýplaty peněz na účet nebo v hotovosti na ruku
  • Přednosti nebankovní půjčkyRychlé vyřízení a výplata peněz
  • Přednosti nebankovní půjčkyPřiznání půjčky bez registru – záznam nemusí být překážkou
  • Přednosti nebankovní půjčkyPůjčky i bez nutnosti dokládat papírové potvrzení o příjmu
  • Přednosti nebankovní půjčkyPůjčky pro každého a na cokoli

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.