Rychlá půjčka

Ocitli jste se již někdy v nepříjemné finanční situaci? Potřebovali jste peníze okamžitě, ale na blízku nebyl nikdo, kdo by vám ochotně půjčil? Právě z těchto důvodů je nejlepší rychlá půjčka.

Vyplňte On-line žádost
Částka:
1,000 Kč
200,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
Jak to funguje?
  • 1 Vyplňte formulář Vyplnění formuláře je jednoduché a zabere Vám maximálně několik minut.
  • 2 Vyřízeno obratem Po vyplnění formuláře a zaslání podkladů začne schvalovací proces půjčky.
  • 3 Vyplacení peněz Vyplacení peněz proběhne po schválení žádosti.
Dnes jsme vyřídili již
337
klientů Chci také požádat o půjčku

Rychlá půjčka

Rychlá půjčka online

Především jde tedy o rychlost získání potřebných peněz. Obvykle se jedná o malé částky, které pokryjí nečekané náklady v domácnosti. Rychlé vyřízení je způsobené hlavně tím, že potřebujete minimum podkladů. Obvykle stačí doklad totožnosti, vyplněný online formulář nebo zaslání sms. Každý se může dostat do svízelné situace, kdy výplata nestačí na pokrytí všech nákladů.Vše vyřídíte bez osobní návštěvy pobočky. Můžete zůstat doma a jednat online.

Co se týká doby splatnosti, tak vzhledem k tomu, že jde pouze o nižší částky, nečekejte, že budete muset nebankovní půjčku splácet roky. Většinou jde o půjčku maximálně na měsíc, tedy takzvaně "do výplaty" a splácí se jednorázově. Občas je v nabídce i bezúročné období při úhradě do několika dnů. Kdyby se přecejen stalo, že nebudete schopni částku v domluveném termínu vrátit, tak je i možnost prodloužení splatnosti, o kterou se však musí řádně a včas požádat.

Na internetu se nachází mnoho nabídek, které klientům slibují různé výhody a vysoké částky, ale požadují poplatky předem nebo odeslání předražené sms. Najděte si raději ověřené a solidní společnosti, které nesedřou svoje klienty z kůže dřív, než vůbec dostanou nějaké peníze. Bez obav můžete žádost o půjčku vyplnit, ikdyž máte záznam v registru.

Reference našich klientů
Nebankovní půjčka Bingo
email
Přednosti nebankovní půjčky
  • Přednosti nebankovní půjčkyKrátkodobé i dlouhodobé půjčky
  • Přednosti nebankovní půjčkyVýplaty peněz na účet nebo v hotovosti na ruku
  • Přednosti nebankovní půjčkyRychlé vyřízení a výplata peněz
  • Přednosti nebankovní půjčkyPřiznání půjčky bez registru – záznam nemusí být překážkou
  • Přednosti nebankovní půjčkyPůjčky i bez nutnosti dokládat papírové potvrzení o příjmu
  • Přednosti nebankovní půjčkyPůjčky pro každého a na cokoli

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.