Nebankovní půjčka pro podnikatele

Peníze do začínajícího podnikání není lehké sehnat, zvláště když banky často vyžadují doložení už běžícího a prosperujícího podnikání, případně podrobně vypracovaný podnikatelský plán a často požadují i určitou formu ručení. Mějte však na paměti, že banky nejsou jediným investorem, který může vašemu byznysu pomoci v růstu. Nebankovní půjčka pro podnikatele je stále více oblíbenějším řešením, a to především díky rychlosti a flexibilitě.

Nebankovní půjčka bingo
Částka:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
Jak to funguje?
  • 1 Vyplňte formulář Vyplnění formuláře je jednoduché a zabere Vám maximálně několik minut.
  • 2 Schvalujeme obratem Po vyplnění formuláře počkejte na výsledek. Následně Vás bude kontaktovat náš odborný pracovník.
  • 3 Vyplácíme peníze Ihned po schválení Vám bez zbytečných odkladů vyplatíme peníze.
Dnes jsme půjčili již
337
klientům Chci také požádat o půjčku

Nebankovní půjčka pro podnikatele

Víme, jak moc je podnikání důležité pro rozvoj – a víme, jak důležitý je dostatek financí pro růst vašeho podnikání. Naše nebankovní úvěry pro podnikatele jsou výhodné a zároveň dostačující pro financování vašeho byznysu. Určeny jsou především pro OSVČ a také menší a střední podnikatele. Stejně tak výhodná může být půjčka pro začínající podnikatele.

 

Věřte, že s námi vaše podnikání poroste tak, jak má. Přesně podle vašich představ – jen si představte, že se nebudete muset omezovat. Zvláště v začátcích podnikání je důležité mít značnou finanční rezervu, proto vyplňte online formulář a získejte ji ještě dnes.

 

Nebankovní půjčka pro podnikatele bez nutnosti dokazování příjmu

Možná jste si představovali, jak složité je financování podnikání, ale opak je pravdou. Náš nebankovní úvěr pro podnikatele získáte jednoduše během pár minut. Na rozdíl od bank jsme si totiž vědomi toho, jak je pro vás čas drahý – proto nepožadujeme žádné složité dokazování příjmu, podnikatelský plán nebo ručení.  Poskytujeme podnikatelské půjčky 21. století, jednoduše, rychle a online.  Přitom dbáme na vás, na naše klienty.

 

Klientský přístup je pro nás velmi důležitý. Jsme si vědomi toho, že podnikání není jednoduché a může se stát, že zkrátka nebudete mít chvíli z čeho splácet úvěr, ale zakrátko se může situace znovu otočit k lepšímu, proto vám splátky jednoduše odsuneme. Nebo naopak můžete svůj podnikatelský úvěr splatit předčasně, a to bez postihu, zbavíte se tak najednou finanční zátěže. Zažádejte si o nebankovní půjčku pro podnikatele – bez rizika a ještě dnes, peníze můžete mít na účtu ihned.

 

Užijte si kouzlo rychlé půjčky, půjčky bez dokládání příjmů. Může být na vašem účtu ještě dnes, rychle a bez zbytečných dokumentů.

Nebankovní úvěr pro zkušené i začínající podnikatele

Půjčka pro podnikatele bez registru nerozlišuje, zda jste zkušeným podnikatelem nebo teprve začínáte. Toto kritérium často posuzují banky, protože pro ně je bonita klienta velmi důležitá. Zkoumají registry a požadují další dokumenty včetně zástavy. To nejen protahuje celé vyřízení podnikatelského úvěru, ale zvyšuje také rizika pro podnikatele. Naopak nebankovní půjčky vsází spíše na rychlost, flexibilitu, ale také nízké poplatky a hlavně malou rizikovost pro obě strany.

 

Pro podnikatele je často půjčka bez zástavy podmínkou, protože už z podstaty věci ve svém podnikání nechtějí ručit něčím osobním, například nemovitostí – podnikání a rodinný domov jsou dvě naprosto odlišné věci. A my to chápeme, s námi se proto nevystavujete do zbytečného rizika. A to je také důvod, proč jsme mezi podnikateli skutečně oblíbenými nebankovními poskytovateli podnikatelských úvěrů bez zajištění, bez registru a bez dokládání příjmu. Víme, že tyto věci jsou přežitek a ve skutečnosti často nedokazují vůbec nic.

 

Navíc už dávno neplatí tolik známé klišé, že nebankovní půjčky pro podnikatele jsou méně výhodné než půjčka od banky. Dnes je to zastaralé tvrzení, které se nezakládá na pravdě. Podle průzkumů se ukazuje, že nebankovní půjčky jsou velmi oblíbené a navíc jejich obliba roste právě na úkor bankovních úvěrů. Zdá se, že banky zaspaly dobu a nedokáží nabídnout tak výhodné podmínky, jako právě nebankovní poskytovatelé půjček, kteří se přizpůsobili poptávce klientů, kdežto banky si stále dále diktují své vlastní podmínky.

Reference našich klientů
Nebankovní půjčka Bingo
email
Přednosti půjčky Bingo
  • Přednosti půjčky BingoKrátkodobé i dlouhodobé půjčky
  • Přednosti půjčky BingoVýplaty peněz na účet nebo v hotovosti na ruku
  • Přednosti půjčky BingoPosouzení ihned a rychlá výplata částky
  • Přednosti půjčky BingoPřiznání půjčky bez registru – záznam není překážkou
  • Přednosti půjčky BingoMikropůjčky půjčky i bez dokládání příjmů
  • Přednosti půjčky BingoPůjčky pro každého a na cokoli

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.