Půjčky bez Solusu a registru

Půjčky bez nahlížení do registru dlužníků (tzn. Solus a další registry) jsou velmi odvážné ze strany poskytovatele, tedy věřitele. Na druhou stranu jsou stále více rozšířené a oblíbené. Vlastně se není čemu divit, protože jak se ukazuje, registry dlužníků sice dávají základní informace o dlužnících, ale na druhou stranu zkreslují informace, protože se do těchto registrů může dostat každý, a to poměrně lehce. Stačí jedna pozdě zaplacená faktura za telefon a podobně.

Nebankovní půjčka bingo
Částka:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
Jak to funguje?
  • 1 Vyplňte formulář Vyplnění formuláře je jednoduché a zabere Vám maximálně několik minut.
  • 2 Schvalujeme obratem Po vyplnění formuláře počkejte na výsledek. Následně Vás bude kontaktovat náš odborný pracovník.
  • 3 Vyplácíme peníze Ihned po schválení Vám bez zbytečných odkladů vyplatíme peníze.
Dnes jsme půjčili již
337
klientům Chci také požádat o půjčku

Půjčky bez Solusu a registru

Jsme si vědomi toho, že ne každý, kdo se dostane do registru dlužníků, typicky nejčastěji do Solusu, musí nutně být notorický dlužník. Ověřování všech registrů je zbytečně zdlouhavé, zvláště pak v případě, kdy si zakládáme na skutečně co nejrychlejším projednání vaší žádosti a odeslání peněz. S námi si můžete půjčit i tehdy, když máte zápis v jakémkoli registru dlužníků, my vám totiž věříme a nebojíme se vám dát druhou šanci.

 

Nebankovní půjčka bez Solusu pro každého – peníze na účtu ještě dnes

 

Do dluhů a neschopnosti je splácet může spadnout kdokoli, není to těžké, zvláště v obtížné životní situaci. My jsme si toho vědomi, proto nám nevadí zápis v registru, naopak jen vyžadujeme ochotu půjčku skutečně splácet. Půjčte si peníze u nás ještě dnes – stačí vyplnit online formulář a během pár minut mohou být peníze na cestě k vám.

Naše nebankovní půjčka tak může pomoci každému například ve vyplacení exekuce a zachránění majetku, protože by jinak byl vydražen za poměrně nízkou cenu. Zatímco například banky by člověku se zápisem v registru dlužníků nepůjčily, my jsme v tomto případě benevolentnější. Navíc vám nabízíme také odložení splátek či naopak předčasné splacení, a to bez sankcí – snažíme se nabízet klientsky přívětivé půjčky 21. století, nezaspat dobu jako některé banky.

 

Naše rychlé půjčky si zamilujete. Vyzkoušejte si u nás malou rychlou půjčku,která je flexibilní, spolehlivá a bezpečná.

 

Registr dlužníků Solus

 

Půjčka bez Solusu je podle průzkumů stále více oblíbená a hlavně vyhledávaná, je to dáno i tím, že tito dlužníci se zápisem v registru nemají mnohdy možnost, kde jinde si půjčit. Zároveň však platí, že nebankovní půjčky nejsou více rizikové než úvěry od banky. Taková úvaha je mylná, naopak v dnešní době nabízejí některé nebankovní společnosti opravdu vysoce výhodné půjčky s mnoha benefity – ať už jde o první půjčku zdarma, možnost odložení splátek, vytvoření individuálního splátkového kalendáře a podobně.

 

Ukazuje se, že jsou to právě banky, které stále požadují výpis ze Solusu. Bonita klienta je pro ně totiž naprosto klíčová, a jestliže máte zápis v registru, znamená to pro ně, že jste rizikový klient. Nedívají se ovšem na detaily tohoto zápisu do registru dlužníků. Dnes je například v Solusu podstatná část dlužníků zapsána kvůli zanedbatelným částkám, například 3 000 Kč a podobně. Jednou se někde zpozdíte se zaplacením a než se nadějete, budete mít i vy zápis v registrech.

 

To je hlavní důvod, proč je nebankovní půjčka bez Solusu tak oblíbená. Nemyslete stále na zápis v registru dlužníků a jednoduše si půjčte u nás – my vás nebudeme vyslýchat, kde a jak vám dluh vznikl. Naopak, máme ve své klienty důvěru a proto vám i přes zápis v registru půjčíme peníze. Nemusíte nám ani dokládat, na co peníze využijete, to je samozřejmě vaše věc. Stejně tak nepotřebujeme doložení příjmů ani zaměstnání. S námi můžete mít peníze na účtu ještě dnes a bez starostí.

 

Potřebujete co nejrychleji zaplatit účty a nemáte zrovna peníze? Nevystačíte s penězi do výplaty? Pro všechny tyto případy můžete využít naší půjčky bez registru, většinou se jedná o krátkodobou půjčku do výplaty, která s sebou nenese téměř žádná rizika a naopak pomůže klientům zaplatit bez stresu účty a půjčku ihned splatit, jakmile jim přijde výplata na účet. Částku vyplácíme ihned, a to i na ruku.

Reference našich klientů
Nebankovní půjčka Bingo
email
Přednosti půjčky Bingo
  • Přednosti půjčky BingoKrátkodobé i dlouhodobé půjčky
  • Přednosti půjčky BingoVýplaty peněz na účet nebo v hotovosti na ruku
  • Přednosti půjčky BingoPosouzení ihned a rychlá výplata částky
  • Přednosti půjčky BingoPřiznání půjčky bez registru – záznam není překážkou
  • Přednosti půjčky BingoMikropůjčky půjčky i bez dokládání příjmů
  • Přednosti půjčky BingoPůjčky pro každého a na cokoli

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.