Půjčky bez Solusu a registru

Půjčky bez nahlížení do registru dlužníků (tzn. Solus a další registry) jsou velmi odvážné ze strany poskytovatele, tedy věřitele. Na druhou stranu jsou stále více rozšířené a oblíbené. Vlastně se není čemu divit, protože jak se ukazuje, registry dlužníků sice dávají základní informace o dlužnících, ale na druhou stranu zkreslují informace, protože se do těchto registrů může dostat každý, a to poměrně lehce. Stačí jedna pozdě zaplacená faktura za telefon a podobně.

Vyplňte On-line žádost
Částka:
1,000 Kč
200,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
Jak to funguje?
  • 1 Vyplňte formulář Vyplnění formuláře je jednoduché a zabere Vám maximálně několik minut.
  • 2 Vyřízeno obratem Po vyplnění formuláře a zaslání podkladů začne schvalovací proces půjčky.
  • 3 Vyplacení peněz Vyplacení peněz proběhne po schválení žádosti.
Dnes jsme vyřídili již
337
klientů Chci také požádat o půjčku

Půjčky bez Solusu a registru

Jsme si vědomi toho, že ne každý, kdo se dostane do registru dlužníků, typicky nejčastěji do Solusu, musí nutně být notorický dlužník. Ověřování všech registrů je zbytečně zdlouhavé, zvláště pak v případě, kdy si zakládáme na skutečně co nejrychlejším projednání vaší žádosti a odeslání peněz. S námi si můžete půjčit i tehdy, když máte zápis v jakémkoli registru dlužníků, my vám totiž věříme a nebojíme se vám dát druhou šanci.

Nebankovní půjčka bez Solusu pro každého – peníze na účtu ještě dnes

Do dluhů a neschopnosti je splácet může spadnout kdokoli, není to těžké, zvláště v obtížné životní situaci. My jsme si toho vědomi, proto nám nevadí zápis v registru, naopak jen vyžadujeme ochotu půjčku skutečně splácet. Půjčte si peníze u nás ještě dnes – stačí vyplnit online formulář a během pár minut mohou být peníze na cestě k vám.

Naše nebankovní půjčka tak může pomoci každému například ve vyplacení exekuce a zachránění majetku, protože by jinak byl vydražen za poměrně nízkou cenu. Zatímco například banky by člověku se zápisem v registru dlužníků nepůjčily, my jsme v tomto případě benevolentnější. Navíc vám nabízíme také odložení splátek či naopak předčasné splacení, a to bez sankcí – snažíme se nabízet klientsky přívětivé půjčky 21. století, nezaspat dobu jako některé banky.

Naše rychlé půjčky si zamilujete. Vyzkoušejte si u nás malou rychlou půjčku,která je flexibilní, spolehlivá a bezpečná.

Registr dlužníků Solus

Půjčka bez Solusu je podle průzkumů stále více oblíbená a hlavně vyhledávaná, je to dáno i tím, že tito dlužníci se zápisem v registru nemají mnohdy možnost, kde jinde si půjčit. Zároveň však platí, že nebankovní půjčky nejsou více rizikové než úvěry od banky. Taková úvaha je mylná, naopak v dnešní době nabízejí některé nebankovní společnosti opravdu vysoce výhodné půjčky s mnoha benefity – ať už jde o první půjčku zdarma, možnost odložení splátek, vytvoření individuálního splátkového kalendáře a podobně.

Ukazuje se, že jsou to právě banky, které stále požadují výpis ze Solusu. Bonita klienta je pro ně totiž naprosto klíčová, a jestliže máte zápis v registru, znamená to pro ně, že jste rizikový klient. Nedívají se ovšem na detaily tohoto zápisu do registru dlužníků. Dnes je například v Solusu podstatná část dlužníků zapsána kvůli zanedbatelným částkám, například 3 000 Kč a podobně. Jednou se někde zpozdíte se zaplacením a než se nadějete, budete mít i vy zápis v registrech.

To je hlavní důvod, proč je nebankovní půjčka bez Solusu tak oblíbená. Nemyslete stále na zápis v registru dlužníků a jednoduše si půjčte u nás – my vás nebudeme vyslýchat, kde a jak vám dluh vznikl. Naopak, máme ve své klienty důvěru a proto vám i přes zápis v registru půjčíme peníze. Nemusíte nám ani dokládat, na co peníze využijete, to je samozřejmě vaše věc. Stejně tak nepotřebujeme doložení příjmů ani zaměstnání. S námi můžete mít peníze na účtu ještě dnes a bez starostí.

Potřebujete co nejrychleji zaplatit účty a nemáte zrovna peníze? Nevystačíte s penězi do výplaty? Pro všechny tyto případy můžete využít naší půjčky bez registru, většinou se jedná o krátkodobou půjčku do výplaty, která s sebou nenese téměř žádná rizika a naopak pomůže klientům zaplatit bez stresu účty a půjčku ihned splatit, jakmile jim přijde výplata na účet. Částku vyplácíme ihned, a to i na ruku.

Reference našich klientů
Nebankovní půjčka Bingo
email
Přednosti nebankovní půjčky
  • Přednosti nebankovní půjčkyKrátkodobé i dlouhodobé půjčky
  • Přednosti nebankovní půjčkyVýplaty peněz na účet nebo v hotovosti na ruku
  • Přednosti nebankovní půjčkyRychlé vyřízení a výplata peněz
  • Přednosti nebankovní půjčkyPřiznání půjčky bez registru – záznam nemusí být překážkou
  • Přednosti nebankovní půjčkyPůjčky i bez nutnosti dokládat papírové potvrzení o příjmu
  • Přednosti nebankovní půjčkyPůjčky pro každého a na cokoli

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.