Půjčka bez nahlížení do Solusu

Stačí k tomu například dvě platby, které nezaplatíte včas a stáváte se tak dlužníkem a zapisuje se vaše jméno do registru dlužníků. Jenomže vyjít z tohoto seznamu už je mnohem těžší a náročnější, proto se také mnoho lidí posléze v bance diví, že jsou někde v takovémto registru zapsáni a jak je to možné.

Nebankovní půjčka bingo
Částka:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
Jak to funguje?
  • 1 Vyplňte formulář Vyplnění formuláře je jednoduché a zabere Vám maximálně několik minut.
  • 2 Schvalujeme obratem Po vyplnění formuláře počkejte na výsledek. Následně Vás bude kontaktovat náš odborný pracovník.
  • 3 Vyplácíme peníze Ihned po schválení Vám bez zbytečných odkladů vyplatíme peníze.
Dnes jsme půjčili již
337
klientům Chci také požádat o půjčku

Půjčka bez nahlížení do Solusu

Banky vám totiž v takovém případě nikdy půjčku nedají, vždy si hlídají solventnost svých zákazníků a také si právě moc dobře hlídají tyto registry a je pro ně nežádoucí jakýkoliv klient, který měl už někdy podobný problém s placením svých závazků.

Nemusí to tak být ani vaše vina a už se dostanete do registru, ze kterého není návratu. Tedy je to možné, ale je to mnohem obtížnější cesta zpátky, než cesta, která vede tam, abyste zde byli zapsáni. Může se jednat o opožděnou platbu od vašeho zaměstnavatele, peníze nepřijdou včas, vám platby uniknou, platíte je se zpožděním a problém je na světě.

Půjčka bez nahlížení do registru je zde však pro každého. Neprojíždíme registry ani nebudeme hlídat vaše příjmy. Můžete si u nás půjčit i v případě, že nějaký ten prohřešek máte.

Stačí vyplnit online formulář a peníze máte ihned

Kroky vedoucí k vašim penězům jsou velice jednoduché. Vyhněte se zbytečným problémům a bankám a peníze si půjčete u naší půjčky bez nahlížení do registru. Zachráníme vás právě před registry a nahlížení do jejich seznamu.

Registry dlužníků totiž evidují veškeré závazky. Dlužník tak může být pouze po splatnosti se svými závazky. Shromažďují se informace od věřitelů a poskytují se dalším věřitelům. Předávání informací nikdy nemůžete zabránit, takže se jim můžete jenom zcela vyhnout.

Podívejte se na naše konkrétní podmínky a zašlete si vyplněný online formulář. U nás dostane půjčku prakticky každý!

Reference našich klientů
Nebankovní půjčka Bingo
email
Přednosti půjčky Bingo
  • Přednosti půjčky BingoKrátkodobé i dlouhodobé půjčky
  • Přednosti půjčky BingoVýplaty peněz na účet nebo v hotovosti na ruku
  • Přednosti půjčky BingoPosouzení ihned a rychlá výplata částky
  • Přednosti půjčky BingoPřiznání půjčky bez registru – záznam není překážkou
  • Přednosti půjčky BingoMikropůjčky půjčky i bez dokládání příjmů
  • Přednosti půjčky BingoPůjčky pro každého a na cokoli

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.