Půjčky na mateřské dovolené

Získání půjčky na mateřské dovolené není zrovna snadné, šance získat rychlou půjčku bez skrytých poplatků tu ovšem je. Možná i Vy už jste obešla několik bank, ale nikde Vám nepůjčili, protože pro ně nejste s rodičovským příspěvkem nebo PPM (=peněžitá pomoc v mateřství) dostatečně bonitní klient. U nás se na Vás skrz prsty nikdo dívat nebude. Nebankovní půjčky jsou poskytovány i ženám a mužům na mateřské nebo rodičovské dovolené.

Nebankovní půjčka bingo
Částka:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
Jak to funguje?
  • 1 Vyplňte formulář Vyplnění formuláře je jednoduché a zabere Vám maximálně několik minut.
  • 2 Schvalujeme obratem Po vyplnění formuláře počkejte na výsledek. Následně Vás bude kontaktovat náš odborný pracovník.
  • 3 Vyplácíme peníze Ihned po schválení Vám bez zbytečných odkladů vyplatíme peníze.
Dnes jsme půjčili již
337
klientům Chci také požádat o půjčku

Půjčky na mateřské dovolené

Mateřská dovolená je spojená s velkou radostí z nového přírůstku do rodiny, nese s sebou ale také komplikace v podobě velkých finančních výdajů a zároveň snížení rodinných příjmů. Vyjít s rodičovským příspěvkem nebo PPM, pokrýt z něj nezbytné výdaje na domácnost a zároveň zajistit všechny potřeby dítěte, není nijak jednoduché.

Může se lehce stát, že na mateřské nevyjdete s penězi a chybí Vám prostředky na několik dní do další výplaty dávek, případně přijde nenadálý výdaj jako rozbitá pračka nebo výpadek příjmu partnera a dostanete se do tíživé finanční situace.

 

Půjčka na mateřské nebo rodičovské dovolené

Nebankovní půjčky mohou pomoci podobné finanční problémy na mateřské vyřešit. Maminky v této situaci nejčastěji využívají krátkodobé půjčky na menší částky do 5 000 Kč, pro které je typická kratší doba splatnosti 30 až max. 60 dní. Tento typ půjček je neúčelový, a tak můžete peníze z půjčky použít na cokoli, od plen, přes vybavení domácnosti a úhradu nájmu až po jídlo. Kvůli půjčce nemusíte ani nikam chodit a složitě shánět hlídání pro děti. Vše vyřídíte jednoduše a rychle z pohodlí domova prostřednictvím online formuláře, kam stačí pouze vyplnit základní informace. U půjček na mateřské je obzvlášť důležité si vše dobře propočítat a promyslet, zda svůj dluh budete schopni splácet v dohodnutých termínech, abyste neriskovali, že se Vaše finanční problémy ještě prohloubí.

 

Proč půjčka Bingo pro ženy na MD

√ Krátkodobé půjčky bez dokládání příjmů

√ Rychlé vyplacení

√ Výplata peněz na účet i v hotovosti

√ Vyřízení ihned

√ Bez skrytých poplatků

√ Možnost odkladu splátek

Reference našich klientů
Nebankovní půjčka Bingo
email
Přednosti půjčky Bingo
  • Přednosti půjčky BingoKrátkodobé i dlouhodobé půjčky
  • Přednosti půjčky BingoVýplaty peněz na účet nebo v hotovosti na ruku
  • Přednosti půjčky BingoPosouzení ihned a rychlá výplata částky
  • Přednosti půjčky BingoPřiznání půjčky bez registru – záznam není překážkou
  • Přednosti půjčky BingoMikropůjčky půjčky i bez dokládání příjmů
  • Přednosti půjčky BingoPůjčky pro každého a na cokoli

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.