Půjčky na mateřské dovolené

Získání půjčky na mateřské dovolené není zrovna snadné, šance získat rychlou půjčku bez skrytých poplatků tu ovšem je. Možná i Vy už jste obešla několik bank, ale nikde Vám nepůjčili, protože pro ně nejste s rodičovským příspěvkem nebo PPM (=peněžitá pomoc v mateřství) dostatečně bonitní klient. U nás se na Vás skrz prsty nikdo dívat nebude. Nebankovní půjčky jsou poskytovány i ženám a mužům na mateřské nebo rodičovské dovolené.

Vyplňte On-line žádost
Částka:
1,000 Kč
200,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
Jak to funguje?
  • 1 Vyplňte formulář Vyplnění formuláře je jednoduché a zabere Vám maximálně několik minut.
  • 2 Vyřízeno obratem Po vyplnění formuláře a zaslání podkladů začne schvalovací proces půjčky.
  • 3 Vyplacení peněz Vyplacení peněz proběhne po schválení žádosti.
Dnes jsme vyřídili již
337
klientů Chci také požádat o půjčku

Půjčky na mateřské dovolené

Mateřská dovolená je spojená s velkou radostí z nového přírůstku do rodiny, nese s sebou ale také komplikace v podobě velkých finančních výdajů a zároveň snížení rodinných příjmů. Vyjít s rodičovským příspěvkem nebo PPM, pokrýt z něj nezbytné výdaje na domácnost a zároveň zajistit všechny potřeby dítěte, není nijak jednoduché.

Může se lehce stát, že na mateřské nevyjdete s penězi a chybí Vám prostředky na několik dní do další výplaty dávek, případně přijde nenadálý výdaj jako rozbitá pračka nebo výpadek příjmu partnera a dostanete se do tíživé finanční situace.

Půjčka na mateřské nebo rodičovské dovolené

Nebankovní půjčky mohou pomoci podobné finanční problémy na mateřské vyřešit. Maminky v této situaci nejčastěji využívají krátkodobé půjčky na menší částky do 5 000 Kč, pro které je typická kratší doba splatnosti 30 až max. 60 dní. Tento typ půjček je neúčelový, a tak můžete peníze z půjčky použít na cokoli, od plen, přes vybavení domácnosti a úhradu nájmu až po jídlo. Kvůli půjčce nemusíte ani nikam chodit a složitě shánět hlídání pro děti. Vše vyřídíte jednoduše a rychle z pohodlí domova prostřednictvím online formuláře, kam stačí pouze vyplnit základní informace. U půjček na mateřské je obzvlášť důležité si vše dobře propočítat a promyslet, zda svůj dluh budete schopni splácet v dohodnutých termínech, abyste neriskovali, že se Vaše finanční problémy ještě prohloubí.

Proč půjčka Bingo pro ženy na MD

√ Krátkodobé půjčky bez dokládání příjmů

√ Rychlé vyplacení

√ Výplata peněz na účet i v hotovosti

√ Vyřízení ihned

√ Bez skrytých poplatků

√ Možnost odkladu splátek

Reference našich klientů
Nebankovní půjčka Bingo
email
Přednosti nebankovní půjčky
  • Přednosti nebankovní půjčkyKrátkodobé i dlouhodobé půjčky
  • Přednosti nebankovní půjčkyVýplaty peněz na účet nebo v hotovosti na ruku
  • Přednosti nebankovní půjčkyRychlé vyřízení a výplata peněz
  • Přednosti nebankovní půjčkyPřiznání půjčky bez registru – záznam nemusí být překážkou
  • Přednosti nebankovní půjčkyPůjčky i bez nutnosti dokládat papírové potvrzení o příjmu
  • Přednosti nebankovní půjčkyPůjčky pro každého a na cokoli

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.