Sms půjčka před výplatou

Už jste slyšeli o půjčení peněz formou odeslání textové sms zprávy? Nechce se vám věřit, že je to tak jednoduché, a že i vy můžete takto půjčku získat? Kdo vyzkoušel, tak už ví, že i taková forma půjčky, jakou je sms půjčka před výplatou, existuje. Nejedná se o žádné horentní částky, ale o malou a krátkodobou půjčku, která dokáže ledacos zachránit. Například fakturu za telefon, energie nebo úhradu zálohy na dovolenou.

Nebankovní půjčka bingo
Částka:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
Jak to funguje?
  • 1 Vyplňte formulář Vyplnění formuláře je jednoduché a zabere Vám maximálně několik minut.
  • 2 Schvalujeme obratem Po vyplnění formuláře počkejte na výsledek. Následně Vás bude kontaktovat náš odborný pracovník.
  • 3 Vyplácíme peníze Ihned po schválení Vám bez zbytečných odkladů vyplatíme peníze.
Dnes jsme půjčili již
337
klientům Chci také požádat o půjčku

Sms půjčka před výplatou

Výhodou této SMS půjčky je, že nemusíte dokládat příjmy. Jen si představte, že byste si chtěli půjčit tisíc korun a museli kvůli tomu jít za účetní, aby vám vystavila potvrzení. Za jedno zbytečná ztráta času, čekání a ztráta diskrétnosti, protože každé účetní dojde, k čemu potvrzení potřebujete.

Když se dostanete do stavu finanční tísně, která může opravdu trvat pouze do výplaty, tak není důvod se zadlužovat na vysokou částku a dlouhou dobu. Jednoduše si vezměte jen tolik, kolik potřebujete a splaťte to při další výplatě.

Nabízíme částky krátkodobých půjček od 1  až po půjčky do 100 tisíc korun. Při opakovaném využívání a spolehlivém splácení se může konečná možná částka vypůjčení i navýšit. Záleží na individuálních nabídkách společností. Pro získání stačí vyplnit online žádost, v některých případech Vás pak můžeme požádat o zaslání sms zprávy, která slouží jako jakési potvrzení identifikace. V některých případech můžete peníze získat ještě v ten samý den, nejpozději pak den druhý a přímo na bankovní účet, ale je zde také možnost výplaty hotově.

V případě, že tíseň trvá a vy nebudete schopni částku v domluveném termínu splatit, tak lze se domluvit na prodloužení doby splatnosti, ale je důležité podat takový požadavek včas. Rozhodně ne až po uplynutí doby splatnosti. Některé nebankovní společnosti nabízejí řešení krátkodobou půjčku nejen osobám fyzickým, ale i podnikatelům a osobám OSVČ. Tam se částky můžou pohybovat do do 30 tisíc a se splatností 12 měsíců.

Reference našich klientů
Nebankovní půjčka Bingo
email
Přednosti půjčky Bingo
  • Přednosti půjčky BingoKrátkodobé i dlouhodobé půjčky
  • Přednosti půjčky BingoVýplaty peněz na účet nebo v hotovosti na ruku
  • Přednosti půjčky BingoPosouzení ihned a rychlá výplata částky
  • Přednosti půjčky BingoPřiznání půjčky bez registru – záznam není překážkou
  • Přednosti půjčky BingoMikropůjčky půjčky i bez dokládání příjmů
  • Přednosti půjčky BingoPůjčky pro každého a na cokoli

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.