Půjčka do výplaty bez Solusu

Ocitli jste se v situaci, kdy máte potřebu financí větší, než jindy? Nečekané výdaje nebo nutné platby?

Vyplňte On-line žádost
Částka:
1,000 Kč
200,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
Jak to funguje?
  • 1 Vyplňte formulář Vyplnění formuláře je jednoduché a zabere Vám maximálně několik minut.
  • 2 Vyřízeno obratem Po vyplnění formuláře a zaslání podkladů začne schvalovací proces půjčky.
  • 3 Vyplacení peněz Vyplacení peněz proběhne po schválení žádosti.
Dnes jsme vyřídili již
337
klientů Chci také požádat o půjčku

Půjčka do výplaty bez Solusu

Nabízí jí skoro každá nebankovní společnost a jedná se o nízkou částku, kterou je klient schopní uhradit do několika dnů nebo maximálně týdnů. Je vhodná i pro klienty, kteří bojují s nějakým tím záznamem v rejstříku pro dlužníky.

Takový rejstřík dokáže pořádně uškodit

a v bankách zcela vylučuje možnost získání nějakého úvěru. Takže i v případě, kdyby šlo o takto nízkou částku a pouze do další výplaty. Nebankovní společnosti se však snaží vyjít vstříc všem klientům a nějaký záznam není pro ně překážkou.Nutné je si uvědomit, že dostat šanci neznamená, že následně nemusíte platit. Pokud již předem víte, že nejste schopni svých závazků dostát, tak se raději do dalších závazků ani nepouštějte. Rejstřík dlužníků je v mnoha případech pro klienta spíš ochranou než překážkou.

Vybírejte nejen výši částky a dobu splácení, ale i další výhody jako je například bezúročnost, žádné poplatky nebo různé slevy. Čím více informací budete mít, tím lépe a rychleji se závazku zbavíte. Malé půjčky jsou opravdu pouze dočasným řešením nečekané situace. Nové auto, či byt si za ně rozhodně nekoupíte, ale můžete ustát události, které nabourávají váš finanční rozpočet. Zároveň si závazek neuvážete na krk na několik let. Oblíbenost těchto půjček stoupá a využívat je můžete opakovaně. Vyhrává zejména krátká doba splácení, nízká výše a rychlé vyřízení. Ne pro každého však krátkodobá půjčka musí být výhodná. Vracíte plnou sumu ve velice krátké době, takže někdy je lepší více než méně.

Reference našich klientů
Nebankovní půjčka Bingo
email
Přednosti nebankovní půjčky
  • Přednosti nebankovní půjčkyKrátkodobé i dlouhodobé půjčky
  • Přednosti nebankovní půjčkyVýplaty peněz na účet nebo v hotovosti na ruku
  • Přednosti nebankovní půjčkyRychlé vyřízení a výplata peněz
  • Přednosti nebankovní půjčkyPřiznání půjčky bez registru – záznam nemusí být překážkou
  • Přednosti nebankovní půjčkyPůjčky i bez nutnosti dokládat papírové potvrzení o příjmu
  • Přednosti nebankovní půjčkyPůjčky pro každého a na cokoli

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.