Půjčka do výplaty bez Solusu

Ocitli jste se v situaci, kdy máte potřebu financí větší, než jindy? Nečekané výdaje nebo nutné platby? V takových případech vám dokáže pomoci Půjčka Bingo!

Nebankovní půjčka bingo
Částka:
1,000 Kč
100,000 Kč
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
ruka
Jak to funguje?
  • 1 Vyplňte formulář Vyplnění formuláře je jednoduché a zabere Vám maximálně několik minut.
  • 2 Schvalujeme obratem Po vyplnění formuláře počkejte na výsledek. Následně Vás bude kontaktovat náš odborný pracovník.
  • 3 Vyplácíme peníze Ihned po schválení Vám bez zbytečných odkladů vyplatíme peníze.
Dnes jsme půjčili již
337
klientům Chci také požádat o půjčku

Půjčka do výplaty bez Solusu

Nabízí jí skoro každá nebankovní společnost a jedná se o nízkou částku, kterou je klient schopní uhradit do několika dnů nebo maximálně týdnů. Je vhodná i pro klienty, kteří bojují s nějakým tím záznamem v rejstříku pro dlužníky.

Takový rejstřík dokáže pořádně uškodit

a v bankách zcela vylučuje možnost získání nějakého úvěru. Takže i v případě, kdyby šlo o takto nízkou částku a pouze do další výplaty.Nebankovní společnosti se však snaží vyjít vstříc všem klientům a nějaký záznam není pro ně překážkou.Nutné je si uvědomit, že dostat šanci neznamená, že následně nemusíte platit. Pokud již předem víte, že nejste schopni svých závazků dostát, tak se raději do dalších závazků ani nepouštějte. Rejstřík dlužníků je v mnoha případech pro klienta spíš ochranou než překážkou.

Vybírejte nejen výši částky a dobu splácení, ale i další výhody jako je například bezúročnost, žádné poplatky nebo různé slevy. Čím více informací budete mít, tím lépe a rychleji se závazku zbavíte.Malé půjčky jsou opravdu pouze dočasným řešením nečekané situace. Nové auto, či byt si za ně rozhodně nekoupíte, ale můžete ustát události, které nabourávají váš finanční rozpočet. Zároveň si závazek neuvážete na krk na několik let.Oblíbenost těchto půjček stoupá a využívat je můžete opakovaně. Vyhrává zejména krátká doba splácení, nízká výše a rychlé vyřízení. Ne pro každého však krátkodobá půjčka musí být výhodná. Vracíte plnou sumu ve velice krátké době, takže někdy je lepší více než méně.

Reference našich klientů
Nebankovní půjčka Bingo
email
Přednosti půjčky Bingo
  • Přednosti půjčky BingoKrátkodobé i dlouhodobé půjčky
  • Přednosti půjčky BingoVýplaty peněz na účet nebo v hotovosti na ruku
  • Přednosti půjčky BingoPosouzení ihned a rychlá výplata částky
  • Přednosti půjčky BingoPřiznání půjčky bez registru – záznam není překážkou
  • Přednosti půjčky BingoMikropůjčky půjčky i bez dokládání příjmů
  • Přednosti půjčky BingoPůjčky pro každého a na cokoli

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.